Serwis pomp ciepła i fotowoltaiki

 

Klimgo

Fachowa pomoc

Zespół profesjonalistów

Pompy ciepła i fotowoltaika to nowoczesne systemy, które pozwalają uzyskać energooszczędny dom na miarę swoich potrzeb. Aby instalacje te działały w pełni sprawnie i efektywnie, niezbędne jest systematyczne serwisowanie, które zaleca się nawet raz do roku. W ten sposób można na dłużej zachować wysoką wydajność oraz niezawodność. Profesjonalny serwis pomp ciepła i fotowoltaiki znajduje się w szerokim wachlarzu usług świadczonych przez naszą firmę.

Dlaczego regularny serwis pomp ciepła i fotowoltaiki jest tak istotny?

Pompy ciepła, a także panele fotowoltaiczne to układy odznaczające się wysoką żywotnością i wytrzymałością. Większość producentów jest w stanie zaoferować swoim klientom gwarancję nawet na 20-25 lat, co stanowi najlepszy dowód na to, że mamy do czynienia z bardzo jakościowym sprzętem. Aby na dłużej utrzymać niezawodne i sprawne działanie układów, potrzebny jest serwis pomp ciepła i fotowoltaiki. W ten sposób można sprawdzić urządzenia pod kątem stabilnej pracy, dokonać niezbędnych wymian, a także zdiagnozować ewentualne usterki. A zatem, choć jest to dodatkowy koszt, w perspektywie czasu może zaoferować niemałe oszczędności.

Jak często zaleca się serwis fotowoltaiki?

Zdaniem fachowców, profesjonalny serwis pomp ciepła i fotowoltaiki zaleca się przynajmniej raz do roku, choć w praktyce wielu właścicieli zleca serwis rzadziej, np. raz na kilka lat. Należy jednak na bieżąco obserwować pracę tych układów i reagować na wszelkie nieprawidłowości. Jedno jest bowiem pewne – nawet kilkukrotny serwis pomp ciepła i fotowoltaiki okaże się dużo tańszy, aniżeli usuwanie usterek, które mogą wystąpić na skutek nieprawidłowej eksploatacji. Dlatego też, warto stosować się do zaleceń producenta oraz fachowców odpowiedzialnych za montaż urządzeń.

Profesjonalny serwis pomp ciepła i fotowoltaiki

Oferujemy naszym klientom profesjonalny serwis pomp ciepła i fotowoltaiki, w trakcie którego sprawdzimy stabilność i sprawność urządzeń, dokonamy ewentualnych wymian eksploatacyjnych, a także wystawimy dowód zrealizowania przeglądu. Warto pamiętać o tym, że fachowy serwis pomp ciepła i fotowoltaiki może wydłużyć żywotność tych urządzeń i zagwarantować ich sprawne oraz w pełni wydajne działanie przez dłuższy okres czasu. Siedziba naszej firmy znajduje się w Katowicach, ale swoje usługi świadczymy praktycznie na terenie całego kraju. Wybierając naszą firmę zyskują Państwo gwarancję sprawnie i profesjonalnie przeprowadzonego przeglądu.

Zadzwoń i zamów wycenę

Przed każdym zleceniem zapewniamy bezpłatną wycenę realizacji. W celu uzyskania bezpłatnej wyceny prosimy o kontakt telefoniczny. Jeśli nie odbierzemy to spróbujemy skontaktować się najszybciej jak to możliwe.