O Firmie KlimGO

Poznaj nasz cennik, ranking i opinie o KlimGO

Firma KlimGO

W działaniach przez nas prowadzonych charakteryzować nas będzie wielkie zaangażowanie, a sam temat, którym chcemy się zajmować stanowi dla nas dział, który niezwykle nas interesuje. Przez to wykazywane zainteresowanie i zaangażowanie, wszelkie prace wykonywane przez zespół naszych techników prowadzone będą z niebanalną starannością i w sposób niezwykle profesjonalny.

Dbać będziemy o każdy szczegół natury zarówno technicznej jak i estetycznej. Zajmować się chcemy nie tylko profesjonalnym przeprowadzaniem usług pod kątem montażu lub demontażu, ale również dokładać wszelkich starań aby końcowy efekt cieszył oko przyszłego lub dotychczasowego użytkownika urządzenia. W dotychczasowych działaniach, teraz i w przeszłości, charakteryzuje nas ambicja, aby wykonując pracę zawsze robić to w najlepszy człowiekowi sposób, zawsze podążamy według wytycznych, jakie stawiają nam przepisy BHP, dbamy o bezpieczeństwo swoje i użytkowników, działamy w trosce o środowisko naturalne. Staramy się i zawsze będziemy, w czasie możliwie najkrótszym reagować na zgłoszone awarie i problemy. Kierujemy się dbałością o Klienta poprzez oferowanie najwyższej jakości usług.

KlimGO - Cennik, Opinie, Ranking

Cennik KlimGO
Ciężko określić z góry cennik dla naszych usług. Każdy budynek jest inny, każde zlecenie jest różne. Jedno możemy zagwarantować… Nasza oferta jest konkurencyjna wśród firm z tak dużym doświadczeniem jak nasze. Jako bezpośredni dystrybutorzy pomp ciepła i klimatzyacji możęmy zagwarantować hurtowe ceny dla naszych klientów.

Opinie o KlimGO
O KlimGO przeczytasz opinie na Google Maps oraz naszym profilu na Facebooku. W kontakcie znajdziesz linki do naszych profili.

Ranking KlimGO
KlimGO dość często tworzy ranking najlepszych klimatyzatorów jak i pomp ciepła. Więcej o najlepszych kliatyzatorach na dany rok/kwartał znajdziesz na naszym firmowym blogu. Jako firma również zajmujemy wysokie miejsca w różnych rankingach.

Wybrane opinie

Jestem bardzo zadowolony z usług. Montaż przebiegł bezproblemowo, fachowcy bardzo profesjonalni, życzę sobie, aby wszyscy fachowcy zajmujący się pracami instalacyjnymi prezentowali taki poziom kultury, wiedzy, uczciwości i punktualności.

Huber Lewandowski

Centrum Tech

Klimatyzacja działa. Dobrana przez KlimGO. Ekipa wspaniała! Solidnie i z poczuciem humoru! Sprawnie, czyściutko. Serdecznie polecam

Katarzyna

Balajko

Po roku mogę stwierdzić, że wszystko przebiegło bardzo dobrze. Dziękuję jeszcze raz za świetnie wykonaną pracę.

Adam Jasiński

AJIT Adam Jasiński